logo lider

Certyfikowane biuro rachunkowe

księgowa w pracy przed laptopem zapisująca dokumenty

Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem — działamy już od 2000 roku!

Lata pracy pozwoliły nam na zdobycie szerokiej bazy klientów. Poparciem naszych kompetencji są nawiązywane współprace oparte na partnerstwie oraz pozyskane certyfikaty.

Lider znajduje się na oficjalnej liście Certyfikowanych Biur Rachunkowych oraz posiada świadectwo uprawniające do usługowego prowadzenia księgowości.

Jesteśmy w pełni rzetelną firmą, która stawia na bezpieczeństwo i zaufanie klientów na pierwszym miejscu — posiadamy polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej biura rachunkowego, która stanowi dla nich dodatkowe zabezpieczenie.

mężczyźni ściskający sobie dłoń

Sprawdzone biuro rachunkowe Małopolska

Od wielu lat obsługujemy wielu klientów z całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Nowym Sączu, to właśnie w tym mieście i w jego okolicach obsługujemy największą ilość klientów.

Świadczymy również rachunkowość online, która pozwala nam na obsługiwanie klientów z całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Cenimy Twoją
prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.